2016/10/02

Monor - Dabas 3:1 (2:0)

Góllövők: Fischer Leon William, Tomasek Bence

Monori Csapat: Pászti, Gál (Fülöp), Bimbó, Török, Nagy, Ács, Neményi (Vojtosovits), Fischer l (Fischer N), Gondos (Bakó), Méhes (Otrokocsi) , Torma (Tomasek)

Varró Zoltán edzői értékelése: Az első félidőben kiegyenlített játék volt a pályán,de mindkét oldalon rengeteg volt a hiba,de a kapu előtti határozottságunknak köszönhetően 2 gólos előnnyel mentünk a szünetre,ahol azt beszéltük,hogy próbáljunk meg nyugodtabban játszani,de semmikép se kényelmesedjünk el.Jól is jöttünk ki a 2. játékrészre 3-szor is az ellenfelünk mögé tudtunk kerülni,de vagy a döntésünk vagy a kivitelezésünk sikerült rosszra,ráadásul egy figyelmetlenségünk után a dabasi csapat szépített és ezek után inkább ők irányították a mérkőzést nem nagyon tudtuk megtartani a labdát és volt 1-2 meleg pillanat a kapunknál,de szerencsére helyén volt a szívünk és a lábunk is és 5 perccel a mérkőzés vége előtt bebiztosítottuk győzelmünket egy remek kontra után.