2016/10/28

U14 Monor - III ker TVE

0-4

Varró Zoltán edzői értékelése:

Győzelmet terveztünk,súlyos vereség a vége Az első félidőben,ha nem is parádés játékkal,de jobban játszottunk ellenfelünknél,sokkal többet birtokoltuk a labdát,volt is 3-4 lehetőségünk a gólszerzésre,de nem sikerült eredményesnek lennünk,a mi kapunknál egy távoli szabadrúgás jelentet veszélyt...így szünetre maradt a 0-0.Félidőben arról beszéltünk,h ne arra várjuk,h majd úgyis szerzünk 1 gólt,hanem akarjunk gólt szerezni. Aztán a 2.játékrész elején 3 védőnk asszisztálása mellett a félpályától egészen a gólvonalig vezette a Kerületi csatár a labdát és máris 0-1.Természetesen próbáltunk egyenlíteni és magam részéről biztos voltam benne,h sikerülni is fog,hiszen továbbra is mezőnyfölényben voltunk és többször tudtunk a védelmük mögé kerülni,igaz most már ellenfelünk kontrái egyre veszélyesebbek voltak,aztán egyenlítés csak nem sikerült,ráadásul a vége előtt 5 perccel a 2.-ik gólunkat is megkaptuk és ez olyan kegyelemdöfés volt,h amire magunkhoz tértünk kaptunk tovább 2 gólt.

Az gondolom egyértelműen a kapu előtti határozatlanságunk miatt veszítettünk,ismét nem sikerült gólt szereznünk és sajnos ez már egymás után a 3. mérkőzés ahol nem tudunk a kapuba találni.