2016/11/24

​Goldball 94' FC-Monor SE 2:5 (1:2)

Gólszerzők: Bordós L.(3), Haragos V. Tóth Á.

Földesi Zoltán edzői értékelése:

Szalagavató miatt elhalasztott hétvégi mérkőzést ma játszottuk le. Igen jó kis mérkőzés volt, egy nagyon erős, egyénileg is képzett, jól játszó csapattal szemben nagyon értékes győzelmet arattunk. Sok hibával, idegesen kezdtük a mérkőzést, helyzeteink voltak de sajnos csak kapufáig jutottunk az első 20 percben. Tovább támadtunk és meg is lett az eredménye négy perc alatt három gól és az eredmény 2:1 a javunkra.

A második félidő is hasonlóan kezdődött, nem tudtunk megnyugtató előnyt szerezni, harmadik gólunkra egy kis figyelmetlenség miatt,  rögtön tudott válaszolni ellenfelünk. Frissítenünk kellett aminek meg is lett az eredménye és ismét kettő volt a különbség a javunkra. Ezt az előnyt már nem engedtük ki a kezünkből, sőt még egy szép akció végén  bebiztosítottunk a győzelmünket.

Gratulálok a Fiúknak! Nagyon büszke vagyok rájuk. Dolgozunk tovább, még egy nagy csata vár ránk Tatabányán jövő hét szerdán.