Bravúr Százhalombattán!

2017/01/14

Ismét idegenben léptünk pályára a Női Felnőtt Bajnokságban. Nehéz mérkőzésre készültünk, hiszen ez nem egy könnyű pálya egyik ellenfélnek sem. Óriási küzdelem jellemezte a találkozót. Szerencsére a hazaiak nagyon komolyan vették a játékot, ami számunkra nagyon hasznos volt, hiszen ez fiatal Játékosaink felkészülésében a saját korosztályú mérkőzések szempontjából egy nagyon fontos állomás volt.:) :)

Nagyjából fej-fej mellett haladt a két csapat, sokszor tudtunk meglépni 8-10 ponttal, de a hazaiak mindig fel tudtak zárkózni 2-3 pontra. De ahogy az utóbbi mérkőzéseken, most is a 3. negyed döntött. Szigorítottunk a védekezésünkön, Ők pedig kezdtek elfáradni. Támadásban pedig azok a dobások, amik kimaradtak az első félidőben, most már rendre beestek. Mindössze 17 pontot kaptunk a második félidőben. Igazi csapatvédekezést láthattunk a pályán.

Százhalombattai KSE – Monori SE „Szedd ki!” 40:56
Szép volt Lányok, ezt a bátorságot szeretnénk látni minden meccsen!!! ;) ;)