2017/03/05

Újszilvás KSE - Monori SE II. 0:4 (0:2)

Monori SE II.: Gál N. - Gábor A. (Soltész B.) - Szabó E. - Schmidt B. - Lázár L. (Vándor K.) - Szabó Á. (Farkas Á.) - Bánszki V. (Klement R.) - Leé Á. - Csőke I. (Köffer K.) - Sárközi Sz. (Pásztor A.) - Baranyi P.

Gólszerzők: Csőke I. (2), Leé Á., Baranyi P.

Schmidt Ádám edzői összefoglalója: A hosszúra nyúlt téli felkészülés után nagyon várta már a csapat az első tétmérkőzést. Az első pár percben még ismerkedtünk a füves pályával - melyen tavaly októberben játszottunk utoljára -, de aztán szép fokozatosan átvettük az irányítást, ami gólokban is megmutatkozott - mintha csak lemásoltuk volna az augusztusi mérkőzést, félidőnként 2-2 gólt szereztünk. A mérkőzést végig kézben tartottuk, legközelebb talán majd jobban koncentrálunk a kapu előtt, és akkor még több gólt szerzünk. Ki kell emelnem a korrekt bíráskodást és remek hangulatot varázsoló hazai tábort egyaránt. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, az új igazolásoknak a sikeres debütáláshoz, a szurkolóinknak pedig köszönjük, hogy idegenbe is elkísértek minket!

Fotó még a tavaly év végi hazai fordulón készült!