További Támogatóink

Úszás - 25 ÉREM ÉS 2. HELY A MONORI CSAPATBAJNOKSÁGON!

2017/10/23

Forrás: Monori SE Úszó szakosztály FB oldala.

 

Hazai rendezésű Megyei Csapatbajnokságot rendeztek Monoron még 2017. október 7-én. A Monori Városi Uszodában lebonyolított megyei versenysorozat 2. fordulóján a Monori SE 24 versenyzője állt rajthoz. Úszóink eredményes versenyzésének köszönhetően a forduló pontversenyében a Monori SE szakosztálya a 2. HELYEZÉST szerezte meg a csapatversenyben! Az összesítésben 261 pontot gyűjtő csapatunk a számos pontszerző hely mellett, 23 alkalommal szerzett egyéniben (9 arany-, 6 ezüst-, 8 bronzérem) és 2 esetben váltóban (1 arany-, 1 bronzérem) dobogós helyezést.
GRATULÁLUNK MINDENKINEK!
HAJRÁ MONOR!

 

A versenyen résztvevők:
Barta Nóra(2011), Antal Lili(2010), Barta Bianka(2009), Lukácsy Hanga(2009), Németh Enikő(2009), Balogh Bence(2009), Bock Kamilla(2008), Domsits Réka(2008), Gajdos Maja(2008), Szabó Dóra(2008), Mátékovits Áron(2008), Szilágyi Csanád(2008), Bock Luca(2007), Vágó Nóra(2007), Hevesi-Tóth Attila(2007), Nagy Máté(2007), Koblencz Kristóf(2007), Szilágyi Mátyás(2006), Kerekes Dorina(2005), Orgován Eszter(2005), Steijszkál Bianka(2005), Steijszkál Zoé(2003), Koblencz Balázs(2003), Ország Botond(2003)

 

 

Érmesek és pontszerzők:

Váltók:


4x50m MIX vegyesváltó:

I.korcsoport:

1.hely Monori SE -Mátékovits Áron(2008),Domsits Réka(2008),Szilágyi Csanád(2008),Barta Bianka(2009)

 

II.korcsoport:

3. hely Monori SE -Hevesi-Tóth Attila(2007),Bock Luca(2007),Szabó Dóra(2008), Koblencz Kristóf(2007)

 

III.korcsoport:

6. hely Monori SE -Kerekes Dorina(2005),Nagy Máté(2007),Steijszkál Bianka(2005),Szilágyi Mátyás(2006)

 

IV.korcsoport:

4.hely Monori SE -Orgován Eszter(2005),Koblencz Balázs(2003),Steijszkál Zoé(2003),Ország Botond(2003)

 

 

Egyéni:

Barta Bianka(2009):
50m mell 1.hely
100m gyors 1.hely
50m pillangó 1.hely

 

Barta Nóra(2011):
50m mell 1.hely
100m gyors 1.hely
50m pillangó 1.hely

 

Szabó Dóra(2008):
100m hát 1.hely
100m gyors 2.hely
50m pillangó 1.hely

 

Szilágyi Csanád(2008):
50m mell 1.hely
50m pillangó 2.hely
100m hát 3.hely

 

Németh Enikő(2009):
50m mell 2.hely
50m pillangó 3.hely
100m gyors 6.hely

 

Balogh Bence(2009):
100m hát 2.hely
50m mell 3,hely
100m gyors 4.hely

 

Bock Kamilla(2008):
50m mell 2.hely
50m pillangó 3.hely
100m gyors 4.hely

 

Antal Lili(2010):
50m mell 3.hely
100m gyors 3.hely

 

Bock Luca(2007):
50m mell 2.hely
50m pillangó 6.hely
100m hát 7.hely

 

Lukácsy Hanga(2009):
50m mell 3.hely
100m hát 6.hely
100m gyors 7.hely

 

Nagy Máté(2007):
50m mell 3.hely

 

Domsits Réka(2008):
50m mell 4.hely
50m pillangó 6.hely

 

Mátékovits Áron(2008):
50m mell 5.hely
100m gyors 6.hely
100m hát 7.hely

 

Szilágyi Mátyás(2006):
50m mell 5.hely
200m gyors 8.hely

 

Gajdos Maja(2008):
50m mell 5.hely

 

Vágó Nóra(2007):
50m mell 5.hely

 

Koblencz Kristóf(2007):
50m pillangó 6.hely

 

Steijszkál Bianka(2005):
200m gyors 6.hely

 

Kerekes Dorina(2005):
100m pillangó 7.hely
100m gyors 8.hely

 

Orgován Eszter(2005):
100m gyors 7.hely

 

Steijszkál Zoé(2003):
100m pillangó 7.hely

 

Ország Botond(2003):
100m gyors 8.hely

 

1/6

 

 

Please reload

Kiemelt hírek