Monor SE – Vác U19 3-4 (3-3)

10. forduló

2017.11.05.

Félix G. – Demeter – Szegedi – Kurgyis – Kelemen – Fábián – Félix K. – Pásztor – Haragos – Krizsán B. – Király

Cserék: Király helyett Sznopka, Félix K. Helyett Krizsán M., Haragos helyett Kalina

Gólszerzők: Király, Haragos, Krizsán B.

Villányi Gergely edzői összefoglalója: Gyors gólokkal kezdtük a mérkőzést, a 11. percben már 3-1 volt az állás a javunkra, hiszen jól használtuk ki a váci védelem kezdeti hibáit. Ezután azonban mi is sokat hibáztunk védekezésben, csak mi a váciakkal ellentétben a hibákat szépen elosztottuk a mérkőzés egészére. Ha úgy tetszik: ők egy góllal jobban használták ki az ellenfél hibáit, de valószínűleg ezért ők az elsők, és mi pedig a negyedik csapat a tabellán. Mivel azonban mi is a dobogóra akarunk odaérni a bajnokság végén, ezeket a védekezésbeli hibákat kijavítjuk a jövőben! Az elszántságra most nem lehetett panasz, azonban egy jó ellenfél ellen ez kevés, ha túl sok hibát követsz el, akkor azt megbünteti az ellenfél.

Fotó: Pásztor Manka