AUSZTRIAI VERSENYHÉTVÉGE!17. SIMMERINGER DELPHINCUP

2017/11/22


Rövidpályás versenyen járt a Monor SE Úszószakosztálya Bécsben, ahol is 2017. november 11-én a 17. Simmeringer Delfin Kupán képviselte városunkat. A főleg sprintszámokat magába foglaló viadalon egyesületünk 19 versenyzője állt rajtkőre az osztrák, szlovák és magyar csapatokat felvonultató mezőnyben. Az első külföldi versenyükön szereplő úszóink szépen teljesítve a verseny végére a 3. helyezést szerezték meg az éremtáblázaton. A 2005-2009-es születésű gyermekek versenyén a Monor SE versenyzői 18 érmet (8 arany-, 4 ezüst-, 6 bronzérem) és 40 pontszerző helyezést gyűjtöttek be. Emellett két úszónk -Barta Bianka(2009), Nagy Máté(2007)- a legjobb időt úszva a korosztályukban kiharcolta az ezért járó egyéni kupát is. Az egész csapatra elmondható, hogy nagyon odaadóan és szépen teljesített, kivétel nélkül minden résztvevőnk legalább pontszerző helyen végzett ezzel is hozzájárulva ehhez a szép eredményhez.
GRATULÁLUNK MINDENKINEK!
HAJRÁ MONOR!

A versenyen résztvevők:
Barta Nóra(2011), Barta Bianka(2009), Lukácsy Hanga(2009), Németh Enikő(2009), Balogh Bence Zsolt(2009), Bock Kamilla(2008), Domsits Réka(2008), Gajdos Maja(2008), Szabó Dóra(2008), Mátékovits Áron Máté(2008), Szilágyi Csanád(2008), Bock Luca(2007), Vágó Nóra(2007), Koblencz Kristóf(2007), Nagy Máté(2007), Szilágyi Mátyás(2006), Kerekes Dorina(2005), Orgován Eszter(2005), Steijszkál Bianka(2005)

Érmesek és pontszerzők:

4x50m lány vegyesváltó:
4. hely Monori SE -Orgován Eszter(2005), Bock Luca(2007), Kerekes Dorina(2005), Steijszkál Bianka(2005)

4x50m lány gyorsváltó:
4. hely Monori SE -Kerekes Dorina(2005), Steijszkál Bianka(2005), Barta Bianka(2009), Orgován Eszter(2005)

Barta Bianka(2009):
25m mell 1.hely
25m pillangó 1.hely
25m gyors 1.hely
100m vegyes 1.hely

Koblencz Kristóf(2007):
50m hát 1.hely
50m pillangó 1.hely
50m gyors 1.hely
100m vegyes 2.hely

Nagy Máté(2007):
50m mell 1.hely
50m hát 2.hely
100m vegyes 5.hely
50m gyors 7.hely

Bock Luca(2007):
50m mell 2.hely
50m pillangó 2.hely
50m hát 4.hely
100m vegyes 4.hely

Szilágyi Csanád(2008):
50m mell 3.hely
50m pillangó 3.hely
100m vegyes 3.hely

Kerekes Dorina(2005):
50m pillangó 3.hely
100m vegyes 4.hely
50m gyors 7.hely

Németh Enikő(2009):
25m pillangó 3.hely
100m vegyes 4.hely
25m gyors 5.hely
25m hát 7.hely

Balogh Bence Zsolt(2009):
25m hát 3.hely
25m pillangó 4.hely
25m mell 5.hely
25m gyors 5.hely

Szilágyi Mátyás(2006):
50m mell 4.hely
50m gyors 5.hely
100m vegyes 5.hely

Orgován Eszter(2005):
50m hát 4.hely
50m gyors 5.hely
50m pillangó 6.hely
100m vegyes 6.hely

Szabó Dóra(2008):
100m vegyes 4.hely
50m gyors 7.hely

Bock Kamilla(2008):
50m pillangó 5.hely
100m vegyes 6.hely
50m mell 7.hely

Steijszkál Bianka(2005):
50m pillangó 5.hely
50m gyors 6.hely
100m vegyes 8.hely

Domsits Réka(2008):
50m mell 6.hely
50m pillangó 6.hely
100m vegyes 7.hely

Lukácsy Hanga(2009):
25m hát 6.hely
100m vegyes 6.hely
25m mell 7.hely

Barta Nóra(2011):
25m mell 6.hely
25m pillangó 8.hely

Vágó Nóra(2007):
50m mell 7.hely

Mátékovits Áron Máté(2008):
50m gyors 8.hely

Gajdos Maja(2008):
100m vegyes 8.hely 

 

 

Tags:

Please reload

Kiemelt hírek

🏊‍♀️HÓD KUPA NEMZETKÖZI ÚSZÓVERSENY!HÓDMEZŐVÁSÁRHELY

December 25, 2019