További Támogatóink

Úszás - FÖLDVÁR KUPA!TISZAFÖLDVÁR

2019/09/02

2019-ben is eredményesen szerepelt a Monori SE Úszó Szakosztálya a már hagyományosan szezonzáró versenyének számító Tiszaföldváron megrendezésre kerülő Földvár Kupán. A szép időben megrendezésre kerülő szabadtéri versenyen, a monori egyesület 18 versenyzője szerepelt és a csapatversenyben az előkelő 2. helyezést szerezte meg. A legkisebbektől a legnagyobbakig felvonultató csapat összesen 19 egyéni (6 arany-, 6 ezüst-, 7 bronzérem) és 1 váltó (aranyérem) dobogós helyezés mellett begyűjtött még 33 pontszerző eredményt is.
GRATULÁLUNK MINDENKINEK!
HAJRÁ MONOR!

A versenyen résztvevők:
Szabó Zselyke(2012), Szarka Tina(2012), Kégli Regina(2010), Kuhn Alexandra(2010), Szarka Mira(2010), Magócsi Emese(2009), Vágó Nóra(2007), Steijszkál Bianka(2005), Fodor Félix(2012), Gajdos Ambrus(2012), Valkai Örs(2012), Nagy Gellért(2010), Valkai Vajk(2010), Balogh Bence Zsolt(2009), Gál Barna Rudolf(2009), Mátékovits Áron Máté(2008), Nagy Máté Gábor(2007), Szabó Mátyás(2007)

Érmesek és pontszerzők:

4x33m fiú gyorsváltó 2008 és fiatalabb
1.hely Monori SE -Mátékovits Áron Máté(2008), Gál Barna Rudolf(2009), Valkai Vajk(2010), Balogh Bence Zsolt(2009)

Szarka Tina(2012):
33m hát 1.hely
33m mell 1.hely
33m gyors 2.hely

Valkai Örs(2012):
33m gyors 1.hely
33m hát 1.hely
33m mell 3.hely

Szarka Mira(2010):
33m mell 1.hely
33m pillangó 2.hely
33m gyors 4.hely
33m hát 4.hely

Nagy Máté Gábor(2007):
100m mell 1.hely
100m gyors 5.hely

Balogh Bence Zsolt(2009):
33m gyors 2.hely
33m hát 2.hely
33m pillangó 2.hely
33m mell 4.hely

Szabó Zselyke(2012):
33m gyors 3.hely
33m hát 3.hely
33m mell 3.hely

Gajdos Ambrus(2012):
33m mell 2.hely
33m gyors 3.hely

Gál Barna Rudolf(2009):
33m pillangó 3.hely
33m gyors 4.hely
33m hát 4.hely
33m mell 5.hely

Mátékovits Áron Máté(2008):
100m hát 3.hely
33m pillangó 4.hely
100m gyors 5.hely

Szabó Mátyás(2007):
100m gyors 4.hely
100m hát 4.hely
100m mell 5.hely

Vágó Nóra(2007):
100m gyors 4.hely
100m mell 5.hely

Fodor Félix(2012):
33m mell 4.hely
33m hát 5.hely

Valkai Vajk(2010):
33m hát 4.hely
33m gyors 5.hely
33m mell 7.hely

Kuhn Alexandra(2010):
33m hát 5.hely
33m gyors 6.hely
33m mell 7.hely

Nagy Gellért(2010):
33m hát 5.hely
33m gyors 6.hely
33m mell 8.hely

Magócsi Emese(2009):
33m pillangó 5.hely
33m gyors 6.hely
33m hát 6.hely

Kégli Regina(2010):
33m hát 6.hely
33m mell 6.hely
33m gyors 7.hely

Steijszkál Bianka(2005):
100m gyors 7.hely
100m mell 8.hely 

 

 

 

Please reload

Kiemelt hírek

Úszás - MERCEDES BENZ GYÁR ŐSZI KUPA! KECSKEMÉT!

October 28, 2019

1/10
Please reload

Híreink