További Támogatóink

Úszás - MERCEDES BENZ GYÁR ŐSZI KUPA! KECSKEMÉT!

2019/10/28

 

 

 

2019. október 19-20-án 2 napos úszóversenyt rendeztek a Kecskeméti Fürdő 50m-es versenymedencéjében. A 33 egyesületet felvonultató mezőnyben szerepelt a Monori Sportegyesület Úszó Szakosztályának 16 tagja is, akik remekül szerepelve a 11. helyezést szerezték meg a csapatversenyben. Az egyesület versenyzői a két nap során 111 alkalommal álltak rajtkőre és a számos egyéni csúcs, aranyjelvényes szintidő, valamint pontszerző hely mellett 15 alkalommal (3 arany-, 4 ezüst-, 8 bronzérem) végeztek érmes helyezésen versenyszámaikban, és érték el előkelő helyezésüket a csapatok ponttáblázatán.

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!

HAJRÁ MONOR!

 

 

A versenyen résztvevők:

Mátékovits Anna(2011), Seres Júlia(2011), Szarka Mira(2010), Németh Enikő(2009), Magócsi Emese(2009), Bock Kamilla(2008), Gajdos Maja(2008), Bock Luca(2007), Vágó Nóra(2007), Valkai Vajk(2010), Balogh Bence Zsolt(2009), Gál Barna Rudolf(2009), Mátékovits Áron Máté(2008), Szilágyi Csanád(2008), Nagy Máté Gábor(2007), Szilágyi Mátyás(2006)

 

 

Érmesek és pontszerzők:

 

Mátékovits Anna(2011):

50m pillangó 1.hely

50m hát 1.hely

50m mell 1.hely

100m gyors 2.hely

100m mell 2.hely

200m gyors 3.hely

 

Seres Júlia(2011):

50m pillangó 2.hely

50m mell 3.hely

50m gyors 3.hely

100m gyors 5.hely

200m gyors 5.hely

50m hát 9.hely

 

Szarka Mira(2010):

50m mell 2.hely

200m mell 3.hely

100m mell 4.hely

50m pillangó 5.hely

50m gyors 6.hely

100m hát 7.hely

 

Németh Enikő(2009):

50m pillangó 3.hely

400m gyors 4.hely

50m hát 6.hely

100m pillangó 6.hely

100m hát 8.hely

200m hát 9.hely

 

Gajdos Maja(2008):

50m mell 3.hely

50m pillangó 4.hely

200m mell 5.hely

100m mell 7.hely

 

Szilágyi Csanád(2008):

100m pillangó 3.hely

400m gyors 4.hely

50m pillangó 8.hely

100m gyors 9.hely

200m gyors 9.hely

 

Bock Luca(2007):

50m mell 3.hely

50m pillangó 9.hely

100m pillangó 10.hely

 

Bock Kamilla(2008):

200m mell 4.hely

100m pillangó 5.hely

50m mell 6.hely

400m gyors 7.hely

100m mell 8.hely

50m pillangó 9.hely

200m gyors 9.hely

50m gyors 10.hely

 

Magócsi Emese(2009):

50m pillangó 4.hely

200m gyors 7.hely

100m mell 9.hely

50m mell 10.hely

 

Gál Barna Rudolf(2009):

50m mell 5.hely

100m mell 5.hely

50m gyors 8.hely

100m gyors 9.hely

50m pillangó 10.hely

 

Balogh Bence Zsolt(2009):

400m gyors 5.hely

200m hát 6.hely

50m gyors 7.hely

 

Szilágyi Mátyás(2006):

50m hát 5.hely

100m hát 7.hely

 

Valkai Vajk(2010):

200m mell 6.hely

100m mell 10.hely

 

Nagy Máté Gábor(2007):

50m mell 7.hely

100m mell 10.hely

 

Mátékovits Áron Máté(2008):

50m hát 7.hely

 

Please reload

Kiemelt hírek

Úszás - MERCEDES BENZ GYÁR ŐSZI KUPA! KECSKEMÉT!

October 28, 2019

1/10
Please reload

Híreink