👏🏀✌⛹‍♂ Közép-magyarországi válogatott a Monor SE utánpótlásából! 🏀

2019/11/26

 

Nagy öröm egyesületünk számára, hogy az idei közép-magyarországi 2007-es korosztályú válogatón egyesületünk utánpótlás csapatának 2 tagja, Torzsai Ádám és Szabó Tamás képviselte városunkat. A fiúknak nagyon nehéz dolguk volt, ugyanis több akadémia is számtalan jelentkezővel képviseltette magát csapatuk legjobbjaival. Mindkét monori srác remekül teljesített, de a bírák döntése alapján csak Szabó Tamás folytathatta a második körben, ahol a 20 kiválasztott játékosból válogatták a legjobb 15-öt, akik megalkották a közép-magyarországi régiós válogatott keretét. Hatalmas büszkeség számunkra, hogy Tamás remek teljesítményével megugrotta a szintet és kvalifikálta magát.

 

A 4 régió (kelet, közép, nyugat, dél) válogatottjának tornáját november 23-24-én rendezték Székesfehérváron, ahol a magas színvonalú játék során Tamás kiváló formában játszott és kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A döntés még nem született meg a szűk válogatott kerettel kapcsolatban, de reményeink szerint néhány napon belül büszkén jelenthetjük be Szabó Tamást, mint a Magyar válogatott keretének tagját!!! Edzője és az egyesület büszke a fiúkra, akik minden edzésen keményen dolgoznak, hogy minél jobb teljesítményükkel öregbítsék egyesületünk hírnevét.

 

További eredményes munkát és hasonló sikereket a játékosoknak és edzőjüknek, Bürgés Gábornak.

 

 

 

Please reload

Kiemelt hírek